Историческая область в Восточной Европе. В настоящее время северная её часть (Северная Буковина)составляет Черновицкую область Украины без Хотинского района
Голова Тернопільської ОДА Юрій Чижмарь вважає за доцільне при розподілі субвенцій з державного бюджету на ремонт доріг комунальної власності передбачити у другому півріччі 2009 року першочергове проведення ремонту доріг, вулиць та під'їзних шляхів, які ведуть до об'єктів туристичної інфраструктури. Про це йдеться у відповідному розпорядженні, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі ТернОДА.
Керівник області доручив головному управлінню з питань туризму, сім'ї, молоді та спорту ТОДА посилити рівень маркетингового забезпечення розвитку туристично-рекреаційного комплексу області за рахунок проведення інфотурів для представ
... Читать дальше »
Массовый туризм в Луганской области – явление пока недостижимое. Однако появляется все больше предпринимателей, заинтересованных в развитии этого направления. Сами же бизнесмены уверены, что без поддержки властей эффективно развивать сферу туризма в области невозможно.
Одним из перспективных явлений развития туризма в Луганской области является сельский зеленый туризм. Луганское областное объединение Союза содействия развитию сельскому зеленому туризму в Украине создано в январе 2007 года. Сразу же в объединение вошли 5 районных организаций (Беловодская, Лутугинская, Старобельская, Меловская и Новопсковская).
Северодончане вручили 7 символичных гробов чиновникам горисполкома. Так члены местных поисковых отрядов пытались напомнить руководителям города об их обещании предать земле останки 60 погибших недалеко от Северодонецка советских воинов и двух воспитанников детского дома.
По замыслу организаторов, 6 взрослых гробов символизируют останки 60ти советских воинов, 1 детский посвятили двум погибшим воспитанникам Сиротинского детдома.
Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник проведе робочу нараду з питання організації та проведення міжнародного дитячого велосипедного марафону «Європейськими стежками Степана Бандери». Веломарафон пройде у рік, проголошений Львівською обласною радою Роком Степана Бандери, і маршрут його пов’язаний із життям цього великого провідника української нації. Про це сьогодні, 8 травня, повідомляє ЗІК.
Головним організатором веломарафону є Благодійний фонд «Еко-милосердя», який тісно співпрацює з Львівським обласним центром краєзнавства екскурсій і туризму учнівської молоді (ЛОЦКЕТУМ) і має шести
... Читать дальше »
Проблема чорної археології особливо гостро постає у кризові часи. Давня фертеця Баликлея опинилися під загрозою знищення на Миколаївщині. Поселення та некрополь черняхівської культури пограбовані та поруйновані крадіями історії. Втім, шукаючи скарби, чорні археологи про історію не думають. У хід ідуть металошукачі і навіть бульдозери.
Унікальна фортеця Баликлея пережила численні нашестя варварів, а нині гине від рук чорних археологів. Старовинне поселення у степах Миколаївщини – одне з небагатьох в Україні, що належить до черняхівської культури. На некрополі шукачі скарбів вирили кілька могил. В цитаделі, якій майже дві тисячі років, на кожному кроці свіжі
... Читать дальше »
Президент Украины Виктор Ющенко поручил Министру и культуры Украины Василию Вовкуну начать процедуру присвоения Бахчисарайскому историко-культурному заповеднику статуса национального.
По данным пресс-службы Меджлиса крымскотатарского народа, поручение было отдано по результатам встречи В. Ющенко с Советом представителей крымскотатарского народа при Президенте.
300 мільйонів років тому гори Кавказу, Альп, Паміру, Гімалаїв і Карпат були дном доісторичного океану Тетіс. Про існування океанської флори та фауни на території України свідчать віднайдені скаменілі рештки химерних істот. Востаннє на таку знахідку натрапили мешканці звичайного гірського прикарпатського села.
У Карпати – як в океан. На цьому місці кілька мільйонів років тому були води доісторичного океану Тетіс. А на території України плавали велетенські акули та химерні морські риби. На Прикарпатті про їхнє існування свідчать рештки скаменілих морськ
... Читать дальше »
18 июля на берегу Печенежского водохранилища (Харьковская область) пройдет ежегодный – восьмой по счету – этнический фестиваль «Печенежское поле».
Идея фестиваля в возрождении и сохранении национальных традиций и культуры. Ведь Печенежское поле – место уникальное с исторической точки зрения. Это земля скифов и сарматов на границе Руси и Хазарии. Тысячелетия назад – поле боя сиверян с печенегами и половцами. А во времена орды Батыя – безлюдное дикое поле. И только спустя 400 лет на землю пришли люди, которые возродили ее. Поэтому Печенежская земля с незапамятных времен помнит и войны, и песни племен и народов, живших на берегу Северского Донца. Учитывая историческую уникальность этой
... Читать дальше »
В защиту аутентичного устройства Музея-усадьбы Ивана Карпенко-Карого стали только журналисты «Народного слова»
Недавно разгорелся конфликт между областной газетой «Народное слово» и управлением культуры и туризма Кировоградской облгосадминистрации, в котором первые обвиняют последних в грубом вмешательстве в аутентичное устройство заповедника Ивана Карпенко-Карого Хутор Надежда. Чиновники же от культуры обиделись на журналистов за то, что те, мол, в
... Читать дальше »
У рамках підготовки України до Євро 2012, на Закарпатті, кафедра туризму УжНУ розробляє інструкції та рекомендації для працівників індустрії туризму, що стосуються питань якості надання послуг для цільових груп туристів.
Окремим пунктом стоїть питання підготовки, підвищення кваліфікації фахівців для роботи з неповносправними.
Як повідомив завідувач кафедри туризму УжНУ Федір Шандор, сьогодні триває процес узагальнення та адаптації інформації посібника "Активний відпочинок та туризм для неповносправних" для навчального процесу в Ужгородському національному університеті. Ми ставимо за мету навчити студентів, майб
... Читать дальше »